+421 940 909 430 info@slovaknet.eu

Máte otázky? Tak neváhajte nám zavolať pretože sme tu pre vás.

PROJEKTY, KTORÉ SME REALIZOVALI

Pozrite si zopár našich prác.

 

Ide o štandardný e-shopový systém pri ktorom sme zavádzali dve varianty registračných účtov. Návštevníci resp. registrujúci sa delia na dve skupiny. Skupinu “základný e-shop” tvoria bežný zákazníci. Skupinu “vip e-shop” tvoria veľkoodberatelia značky Arkana.

Klientka Marsella pracuje v oblasti kozmetiky už dlhšie obdobie, vďaka čomu je v meste Bratislava jej prevádzka v plnom nasadení. Pre projekt Marsella.sk sme vytvárali nie len webovú stránku, ale aj kompletnú firemnú identitu vrátane komunikačných nástrojov s návšteníkmi webu.

Pre zn. BEAVER PROFESSIONAL pracujeme už dlhšie obdobie. Neustále zdokonaľujeme marketingové poznanie spoločnosti ako aj uvádzanie nových produktov na trh. zn. BEAVER PROFESSIONAL sme vytvárali webovú stránku, eshop, firemnú identitu, video recenzie, marketingovú analýzu, marketingové kampaňe a mnoho iného.

Projekt bol realizovaný v spolupráci s partnerom INNO, s.r.o.

Ide o webové riešenie, ktoré kompletne informuje návšteníka o pizzérií a zároveň informuje návšteníka o aktuálnom obedovom menu ako aj celo týždňovej ponuke.

Projekt bol realizovaný v spolupráci s partnerom INNO, s.r.o.

Ide o jednoduchý web spolu so základnym eshopom, web predáva prírodné produkty pre mužov.


Rozšírená webová aplikácia, ktorá spája 3 domény.

Webová stránka komplexne informuje návštevníka o službách spol. SOF.sk s možnosťou automatického preloženia do najrozšírenejších cudzích jazykov.

Projekt sa zaoberá službou hubenia ploštíc a lezúceho hmyzu v obytných domoch.

Ide o jednostránkový nenáročný web, ktorý návštevníka v základe informuje o službách projektu.

SUB projekt našej spol. SLOVAKNET, s.r.o., je SIMONIKA.sk, ktorá sa zaoberá zlučovaním upratovačov a upratovaním bytových jednotiek, rodinných domov a iného.

Webová stránka je základna stránka typu PROFESSIONAL s úvodným prepojením na socialnú sieť, kontaktné informácie a podobne.

Profidovoz.sk – pre klienta sa vytvárala nielen webová stránke, ale kompletná firemná indentita vrátane realizácie logotypu.

Webová stránke je informativného charakteru, na webovej stránke sa nachádzajú scripty ako napr.: formulár, mapa, objednávka auta a pod..

 

Požiadavka klienta ŠERFÉZI spočívala vo vytvorení jednoduchého no zároveň pútavého diela. Web informuje svojich návštevníkov o základných službách klampiarstva.

Klampiarstvo-serfezi.sk je webová stránka ku ktorej sme vytvárali jednoduchú grafickú inováciu spoločnosti a úvodnú marketingovú kampaň.

ŠAKAL.eu.sk je webová stránka, ktorá informuje návštevníka o aktuálnych ponúkach spol. ŠAKAL, s.r.o..

Pre projekt sme vytvárali: webovú stránku, marketingovú kampaň, kompletne riešenie grafických prác, grafické návrhy a výrobu energy nápojov, grafické návrhy a výrobu oblečenia, šiat a mnoho iného.

Spoločnosť TOPRPACA.eu je na slovensku pomerne známa. Funguje už dhé roky a zaoberá sa predovšetkým sprostredkovaním práce v zahraničí.

K webovej stránke sme vytvárali taktiež úvodnú grafickú štylizáciu a pravidelne spol. TOPPRACA.eu spravujeme marketingovú kampaň.

Projekt je súhrn viacerých operácií. Samotný CASHBACKTIP.com je systém prideľovania % z nákupu. System funguje už po celej európe. Na webovej stránke si môžete všimnúť ako funguju jazykové mutácie. K projektu sme taktiež vytvárali marketingovú kampaň, kompletnú firemnú identitu v ktorej hlavnú roľu zohráva Mačka :).