+421 940 909 430 info@slovaknet.eu

Máte otázky? Tak neváhajte nám zavolať pretože sme tu pre vás.

KTO VLASTNE SME ?

Komplexná digitálna agentúra

Spoločnosť SLOVAKNET, s.r.o. Vám prináša jedinečnú možnosť zviditeľnenia sa. Líšime sa od firiem poskytujúcich správcovstvo domén svojim osobitým charakterom. Rodinná a priateľská atmosféra v našom kolektíve, bude jasným cieľom, ktorý kreuje i portfólio našich produktov.

Ak premýšľate nad zviditeľnením svojho podnikania, SLOVAKNET, s. r. o. je tou najlepšou voľbou. Svojím proaktívnym prístupom a neustálim zdokonaľovaním sa, budeme stáť pri Vašich úspechoch a tlmiť nežiadúce pády, intenzívne budeme pracovať na skvalitňovaní a zlepšovaní našich služieb smerom k Vám.

Nezáleží na veľkosti Vášho podnikania, naše produkty vieme prispôsobiť zákazníkom na mieru. Lacné nemusí vždy znamenať nekvalitné. Rozmýšľate prezentovať svoju osobu pomocou blogu alebo fotogalérie? Vašu osobnosť dokonale vyjadríte len Vy.

Prestavte si vašu potencionálnu webstránku ako hlinu na hrnčiarskom kruhu. Dokážeme z nej vymodelovať základňu pre Vaše jedinečné myšlienky, s ktorými sa budete chcieť podeliť so svetom, alebo obohatiť verejnosť Vašimi kreatívnymi nápadmi a produktmi.

Potrebuje Vaša spoločnosť miesto, kde budú predstavené firemné úspechy, alebo rozmýšľate nad novou formou zárobku prostredníctvom internetového obchodu? Sme tu pre Vás. Nepotrebujete kamennú predajňu, ktorá zhltne zisk na nájom, mzdové a prevádzkové náklady. Z našej rôznorodej palety šablón si zvolíte tú, ktorá priamo vystihuje predmet Vášho podnikania, prípadne Vám stránku dokážeme ušiť na mieru.

Spolu s webom, Vám prinášame tvorbu a podporu Vášho loga a značky. Nejde teda len o jeden produkt. Práve vytvorením internetovej stránky to všetko začína. Hlavne mladí ľudia, no i ostatné vekové skupiny netrávia čas prácnym hľadaním najlepších ponúk. Jednoducho otvoria internetový prehliadač a pomocou dvoch klikov nájdu, čo potrebujú. Propagáciou a dizajnom našich stránok sa stanete jasnou voľbou u potencionálnych zákazníkov.