+421 940 909 430 info@slovaknet.eu

Máte otázky? Tak neváhajte nám zavolať pretože sme tu pre vás.

ČO VŠETKO PONÚKAME ?

Kompletný prehľad toho čo robíme

Máte záujem o webovú stránku? Chcete zvýšiť svoje povedomie u zákazníkov? Produktové portfólio spoločnosti SLOVAKNET, s. r. o. Vám prináša dizajnový zážitok nielen v rámci vývoja internetových stránok, ale aj tvorbou rôznych reklamných predmetov.

Taktiež tvoríme CMS systémy a aplikácie rôzneho druhu. Môžeťe sa nás obráriť doslova s akýmkoľvek problémom a my sa ho pokúsime vyriešiť.

Máte málo klientov? Neprichádzajú zákazky, tak ako by Ste chceli? Problém je možno v nedostatočnej propagácií Vašej firmy. Spoločnosť SLOVAKNET, s. r. o. Vám poskytne patričnú participáciu na zviditeľnení. Zaoberáme sa tvorbou internetových stránok a reklamy.

Skúšate preraziť na trhu a nedarí sa Vám. Internet prináša neskutočnú možnosť na propagáciu spoločnosti. Ak nemáte firemnú identitu alebo dokonalý logotyp sme tu Vás.

Máme skúsenosti a pozitívne hodnotenia zákazníkov na našu prácu. Ak aj Vy potrebujete internetovú stránku, pomoc pri budovaní značky, reklamné a darčekové predmety s logom alebo motívom Vašej firmy, kontaktujte nás.

Rozmýšľate nad originálnymi darčekovými a reklamnými produktmi? Spoločnosť SLOVAKNET, s. r. o. prináša na trh tvorbu a spravovanie originálnych internetových stránok a výrobu inovatívnych darčekových a reklamných predmetov a textilu.